Голова Уряду Чеченської Республіки

Голова Уряду Чеченської Республіки - Едельгерієв Абубакар Сайд-Хусайнович

Народився в 1974 році. Освіта вища. У 2002 році закінчив Краснодарський юридичний інститут МВС Росії за спеціальністю «Юриспруденція». 
З 04.1994 р. по 02.2004 р. - служба в ОВС м. Слов'янська на Кубані Краснодарського краю. 
З 02.2004 р. по 05.2007 р. - служба в РВВС Курчалоєвського району Чеченської Республіки. 
З 05.2007 р. по 20.12.2007 р. - начальник відділу «Р» ЗМСП «Терек». 
З 21.12.2007 р. по 11.01.2008 р. - перший заступник міністра сільського господарства Чеченської Республіки. 
З 11.01.2008 р. по 22.01.2008 р. - виконуючий обов'язки міністра сільського господарства Чеченської Республіки. 
З 22.11.2008 р. по 24.05.2012 р. - заступник Голови Уряду Чеченської Республіки - міністр сільського господарства Чеченської Республіки. 
З 24.05.2012 р. по теперішній час - Голова Уряду Чеченської Республіки.

Чеченська республіка

Популярні новини

Студія вивчення чеченської мови

Юридичні консультації

Анкета членства

Грозненське радіо

Презентація

Популярні теми