Великі успіхи маленьких чемпіонів

11 февраля 2015

Щомісячні обласні змагання, що їх організовує Житомирська обласна федерація греко-римської боротьби за підтримки Всеукраїнської громадської організації "Діаспора чеченського народу", показали дієві результати. Останні змагання, що відбулися 30 січня 2015 року і були присвячені Дню Соборності України, показали, що майстерність дітей значно виросла. Те, що прогрес відчутний, відзначили всі: батьки, судді та тренери. Так, Майрбек Мірзоєв, віце-президент ГО «Житомирська обласна федерація греко-римської боротьби» сказав: «З кожним приїздом дітей ми бачимо, що їх майстерність росте прямо на очах. Тепер на ці змагання дивишся як на чемпіонати світу, діти борються як дорослі професіонали… Результати роботи Житомирської обласної федерації греко-римської боротьби під керівництвом Президента Федерації Гелагаєва Біслана бачать і тренери, і батьки». Андрій Назарчук, тренер та головний суддя змагань також відзначив приріст у технічному та вольовому плані. Валерій Кулмалієв, тренер Пилиповичської ДЮСШ відзначив: «Прогрес відчутний у зв’язку з тим, що діти тренуються за підтримки обласної федерації греко-римської боротьби. Також нас підтримує діаспора чеченського народу у Житомирській області, яка впритул зайнялась цим видом спорту». На останньому турнірі, спортсмени, які поступилися суперникам на минулих змаганнях, прагнули реваншу та перемоги. Для досягнення цієї мети діти тренувалися та працювали цілий місяць. Наполегливість не минула даремно, і до перемоги дійшли найкращі. Слід також відзначити, що додатковим стимулом досягти перемоги для юних спортсменів стали заохочувальні грошові винагороди від чеченської діаспори, що їх отримують борці, які посіли перші місця. Призери: Вагова категорія 26 кг. 1 місце - Димянюк Д. 2 місце - Негай І. 3 місце - Колодюк Д. Вагова категорія 29 кг. 1 місце - Данюк М. 2 місце - Чайкін Ю. 3 місце - Кривопустов В. Вагова категорія 32 кг. 1 місце - Назарук М. 2 місце - Сидоренко М. 3 місце - Волков В. Вагова категорія 35 кг. 1 місце - Осаков В. 2 місце - Гевондян В. 3 місце - Янковецький Вагова категорія 38 кг. 1 місце - Бордюх М. 2 місце - Марчук К. 3 місце - Коляда Б. Вагова категорія 42 кг. 1 місце - Ткачук В. 2 місце - Скорик А. 3 місце - Скрицький Я. Вагова категорія 47 кг. 1 місце - Власюк С. 2 місце - Процюк І. 3 місце - Поліщук І. Вагова категорія 53 кг. 1 місце - Артемчук .Ю 2 місце - Гузик А. 3 місце - Люшненко М. Вагова категорія 59 кг. 1 місце - Лавринщук М. 2 місце - Лукащук Д. 3 місце - Осовський О. Вагова категорія 66 кг. 1 місце - Довгий Н. 2 місце - Щербаков М. 3 місце - Сидорчук О.